KONST / Litografier / Färglitografi 13272038
nr 1327 2038
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Utsikt Stockholm, Signerad. Motivet: 48x59 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:40:01
18/5 18:52:31
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm